Pizza Neapolitańska w Łodzi

Pizza Neapolitańska w Łodzi 04

Znów błąkamy się w poszukiwaniu pizzy… tylko dziś jest trudniej, ponieważ ze względu na Święto Trzech Króli niektóre miejsca są zamknięte. Jednak nie zrażamy się, mimo mrozu przemierzamy Piotrkowską i w ogródku przy numerze 79 znajdujemy ten włoski przysmak!

Pizza Neapolitańska w Łodzi

Trafiłyśmy do lokalu o nazwie Forno Nero Pizza Napoletana który z uwagi na serwowanie pizzy, już był w kręgu naszych zainteresowań, a to, że to pizza Neapolitańska jeszcze bardziej nas intrygowało – więc idziemy próbować.

Zamówiłyśmy pizzę BIANCA – z mascarpone, szpinakiem, czosnkiem i oliwą truflową.

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone jakością, jaka kryje się w tym niepozornym lokalu. Ciasto pizzy idealnie wypieczone, puszyste na brzgu zaś cienkie w środku. Składniki były bardzo smaczne, co najważniejsze – świeże. Przyszny sos który łączył wszystkie smaki.

Co więcej, zamówiłyśmy czarną herbatę która również smakowała wyśmienicie.

SMAK
95%
WYBÓR SMAKÓW
90%
UMIEJSCOWANIE
85%
ATMOSFERA/OBSŁUGA
91%
Pizza Neapolitańska w Łodzi
Pizza Neapolitańska w Łodzi
Pizza Neapolitańska w Łodzi

Lokal skryty jest w ogródku ulicy Piotrkowskiej, to fantastyczne miejsce jeżeli chcemy trochę odpocząć od zgiełku miasta.

Pizza Neapolitańska w Łodzi

Rodzajów pizzy jest tutaj bardzo dużo do wyboru, możemy wybrać pizzę z szynką czy salami jak i wersję wegetariańską. W menu znajdzie się również pizza wegańska w kilku odsłonach. Dodatkowo zamówić możecie przystawki: oliwki, focaccia, prosciutto con melone czy menu degustacyjne.

Ceny są bardzo atrakcyjne jak za takiej jakości przysmak, zaczynają się od 18zł za Marinara do 38zł za najdroższe pozycje.

 

Już niedługo pewnie znów zajrzymy aby spóbować kolejną pozycję z menu.

A Wy, byliście już tutaj? Jakie są Wasze wrażenia?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *