Pyszna kolacja w Zakopanem

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Zakopanem? Chcecie chwilę odsapnąć od gwaru Krupówek oraz karczm czy jadłodajni góralskich? My szukałyśmy spokojniejszego miejsca na posiłek i trafiłyśmy do Cristina Ristorante & Pizzeria

Gdzie zjeść w Zakopanem? Pizza, makaron - kolacja w Zakopanem
Gdzie zjeść w Zakopanem? Pizza, makaron - kolacja w Zakopanem

Na to miejsce natknęłyśmy się wpisując w wyszukiwarkę „najlepsza pizza Zakopane” – co ciekawe, gdy przeczytałyśmy włoskie menu restauracji, wybrałyśmy makarony!

Ilo wybrała klasyczną Carbonarę – Spaghetti w sosie jajecznym i boczkiem zaś Iwo – Gnocchi – Kluseczki z kurczakiem zagrodowym w sosie szpinakowym z gorgonzolą zapiekane w piecu.

Dania były bardzo smakowite, zaś porcje bardzo duże! Przepyszne potrawy, przyrządzone ze smakiem, ze świeżych produktów – to bardzo doceniamy! 

Jesteśmy przekonane, że ciężko znaleźć podobne miejsce w Zakopanem, ponieważ tutaj nie znajdziemy regionalnych potraw górskich.

Dodatkowym plusem, jest obsługa restauracji która bardzo miło wita gości przy wejściu i wskazuje wolny stolik. Duża przestrzeń restauracji zapewnia komfort, ponieważ stoliki nie stoją jeden przy drugim. W tej restauracji czujemy się miło przyjęci a obsługa dba o to abyśmy czuli się dobrze.

Lokal jest pięknie urządzony!

Randka w Zakopanem? – Ta restauracja świetnie się sprawdzi, ponieważ jest w niej spokojnie i panuje tu bardzo miła atmosfera.

Gdzie zjeść w Zakopanem? Pizza, makaron - kolacja w Zakopanem

My jesteśmy zachwycone tym miejscem.

Mimo godziny 20 w lokalu nie było w ogóle kolejki oraz po złożeniu zamówienia nie musiałyśmy długo czekać.

Bardzo nam smakowało i chętnie tu wrócimy, następnym razem z pewnością spróbujemy pizzy!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *