Koncert Sylwii Grzeszczak | Atlas Arena Łódź

Ostatnio udało nam się zdobyć bilety na koncert Sylwii Grzeszczak, który odbył się w Łodzi. Odbył się w sobotę, nie miałyśmy innych planów na ten dzień i nie widziałyśmy jeszcze nigdy tej artystki – z miłą chęcią wybrałyśmy się do Atlas Areny.

Cała oprawa koncertu bardzo nam się podobała. Widać włożone przygotowanie do całego występu – dodatkowo była to trasa TEN TOUR z okazji dziesięciolecia Sylwii na scenie.

Koncert był świetny, z rockowym pazurem Sylwia zaśpiewała swoje najpopularniejsze utwory, ale wykonała też jeden utwór którego się nie spodziewałyśmy… Nothing Else Matters – cover zespołu Metallica.

WOW! Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem tego numeru, ponieważ brzmiał niesamowicie – sami zobaczcie!

Ludzi było sporo, choć Arena nie była przepełniona – tym lepiej ponieważ każdy mógł znaleźć „swoje” miejsce i wsłuchiwać się w muzykę lub bawić tuż pod sceną.

Nie mogło zabraknąć również utworu „Tamta dziewczyna” jednego z najpopularniejszych, przy którym wszyscy świetnie się bawili. Sami zobaczcie jak to wyglądało.

Niestety filmy nie oddadzą w pełni wrażeń i emocji które można doświadczyć będąc na koncercie osobiście, dlatego zachęcamy Was do zerknięcia na bilety w waszych miastach i wybrania się na koncert Sylwii.

Z tego co widzimy to mają się jeszcze odbyć w listopadzie oraz na początku przyszłego 2019 roku, w wielu miastach np. Toruń, Kraków, Wrocław, Gdańsk i wiele innych!

 

Sylwia – klasa sama w sobie, potężny, mocny wokal który jeszcze piękniej brzmi na żywo! Ciszymy się, że mogłyśmy usłyszeć Cię na żywo, gratulujemy tak udanego występu i z przyjemnością wybierzemy się ponownie przy najbliższej możliwej okazji!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *