Czas na deser – słodka rozpusta w Poznaniu

Chcecie zgrzeszyć? My się skusiłyśmy i to kolejny raz. Długo się nie zastanawiałyśmy, sami zobaczcie dlaczego!

Słodki deser w centrum Poznania

Zmarznięty wchodzisz do przytulnego lokalu, czujesz aromat kawy, widzisz jak robi się gorąca czekolada a w środku panuje miła i rodzinna atmosfera. Przy stolikach siedzą zakochane pary jak i całe rodziny które przyszły na pyszny deser. Jesteśmy w Cacao Republika.

To miejsce w którym ciężko dorwać wolny stolik, ale udało nam się i tuż po zajęciu miejsc wodzimy oczami po słodkich propozycjach w menu. Ciasta, czekolada, tarty, desery, lody – wszystko brzmi pysznie.

Menu jest bardzo bogate! Mamy do wyboru herbaty, kawy, lemoniady, soki, koktajle, chociażby czekolad możemy spróbować około 12 rodzajów –  w tym klasyczną, Republikańską, Aztecką, Wielkopolską czy z malinami.

My już kiedyś skosztowałyśmy tutaj czekolady, która była gęsta, gorąca, smaczna i aromatyczna. To tylko napoje, zaś z dań również jest z czego wybierać.

My skusiłyśmy się na desery – Maliniak – gorące maliny otoczone bitą śmietaną z kulką lodów waniliowych i konfiturą różaną, oraz tartę malinową z płatkami migdałów i lodami.

Było przepysznie i uwierzcie nam, jak brzmi tak smakuje. Ten lokal to miejsce w którym świetnie się zrelaksujecie, jest krok od rynku, lecz mimo tego nie ma tego zgiełku tylko spokój, muzyka i słodycz.

Z czystym sumieniem polecamy Wam to miejsce i czekamy na Wasze opinie, czy Wy również jesteście zachwyceni tym miejscem? 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *