Bubble Waffles – idealne dla łakomczuchów!

To była nasza pozycja obowiązkowa! Zjadłyśmy już sporo lodów we Władysławowie – naturalne, świdry, włoskie ale przyszedł też czas na Bubble Waffles!

 „Lody naturalne, Bubble Waffless” przy ulicy Sportowej we Władysławowie – to tu postanowiłyśmy zamówić nasze lody! Jadłyśmy tu już lody naturalne i były smaczne, więc wybrałyśmy sobie po zestawie – jeden owocowy i drugi kinder bueno i czekałyśmy.

Czas oczekiwania nie był długi, wiadomo, że trzeba dać chwilę na upieczenie gofrów ale po kilku minutach wybierałyśmy dodatki.

Minusem (choć może zależy dla kogo) jest to, że do każdego zestawu samemu dobieramy smak lodów i dodatków. Zakładałyśmy, że to raczej oczywiste, że przy kinder bueno oczekujemy czegoś śmietankowo-czekoladowo-orzechowego a w owocowym – z owocami.

Nie jest to może utrudnienie, że trzeba wszystko samemu dobrać (w tej sytuacji ktoś kto chce mieć swój zestaw może sobie dobrać) tylko po co je wtedy nazywać nazwami bounty, kinder bueno czy właśnie owocowy? Z pewnością dodatkowym batonem, jednakże mógłby to być już dobrany zestaw w którym ewentualnie ktoś na życzenie zmieniałby dodatki.

Do owocowego niestety nie można dobrać wszystkich chociażby mm’sów – więc trochę sami komponujemy a trochę jednak nie.

Bubble Waffles - lody dla łakomczuchów we Władysławowie

Smak był bardzo dobry, zarówno lodów – straciatella (do kinder bueno) i beza z marakują (do owocowych) jak i samego waffla – gofra bąbelkowego!

Jeżeli macie ochotę na taki deser w wersji ful – to zajrzyjcie tutaj – to gratka dla każdego łakomczucha!

Bubble Waffles - lody dla łakomczuchów we Władysławowie

A Wy? Lubicie takie słodkie desery?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *